Študentska organizacija Fakultete za elektrotehniko
Društvo elektrotehnikov

DEJAVNOSTI

Naše poslanstvo je popestritev in dopolnitev študijskega programa na Fakulteti za elektrotehniko, Univerzi v Ljubljani.

ŠTUDIJSKO GRADIVO

Vzdržujemo največjo bazo študijskih zapiskov s področja elektrotehnike ter nudimo spletno menjalnico rabljene literature.

STROKOVNE EKSKURZIJE

Vsako leto si ogledamo delovanje elektrarn ter elektrotehniški muzej. Odpravimo se tudi v Nemčijo na največji sejem digitalnih tehnologij CeBIT ter še marsi kam!

PRAKTIČNE DELAVNICE

Organiziramo delavnice na katerih lahko študentje pridobijo nova znanja, povečajo svoje kompetence in se pripravijo na vstop na trg dela.

ZABAVA TER ŠPORT

Skrbimo, da bodo vaša študentska leta kar se da prijetna! To počnemo z organizacijo najbolj obiskanih spoznavnih zabav in športnih taborov doma ter v tujini.

Študentska organizacija Fakultete za elektrotehniko

O NAS

Poslanstvo in vizija društva Stromar.si
Študij. Zapiski. Tutorstvo. Projekti. Zabava. Šport.

Društvo Stromar.si že več kot šest let predseduje Študentski organizaciji Fakultete za elektrotehniko. Tekom svojih mandatov skrbimo za dobrobit študentov z organiziranjem in subvencioniranjem najrazličnejših obštudijskih dejavnosti. Pripravljamo namreč najbolj obiskane spoznavne žure, zabavne dogodke in športne tabore. Poleg tega s strokovnimi tečaji, delavnicami in ekskurzijami doma ter v tujini dopolnjujemo formalno pridobljeno znanje študentov. Na spletu vodimo največjo bazo študijskih zapiskov vseh predmetov na fakulteti, naši člani pa sodelujejo v programu tutorstva. Povezujemo se tudi s Študentskim svetom in skrbimo za kvaliteto učnega procesa. V času študija poskrbimo še za prenos tvojega glasu v Študentski zbor, po opravljeni diplomi pa ti pomagamo do zaposlitve s posredovanjem razpisov prostih delovnih mest.

  • Digitalizirano gradivo.

  • Organizacija, vodenje in prenos znanja.

  • Stroka, šport, zabava.

  • Tradicionalni FE USA Trip.

SKUPINA

Pridruži se in soustvarjaj z nami!

Tilen Savnik

tilen.savnik@stromar.si

Matej Rabzelj

matej.rabzelj@stromar.si

Karmen Kastelic

karmen.kastelic@stromar.si

Maj Urbanc

maj.urbanc@stromar.si

Tom Smolej

tom.smolej@stromar.si

Nataša Zekić

natasa.zekic@stromar.si

Tadej Mulh

tadej.mulh@stromar.si

Tina Turk

tina.turk@stromar.si

Ana Štrukelj

ana.strukelj@stromar.si

Društvo elektrotehnikov - Stromar.si

ZADNJE NOVICE

Za vas pripravljamo ...

ZADNJE NOVICE

Za vas pripravljamo ...

KONTAKT

Kontaktirate nas lahko neposredno z uporabo spodnjega obrazca, oziroma nam pišete na naslove navedene na dnu spletne strani.